Klęska kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - świetny występ czeskiego zespołu narodowego!

Klęska kadry Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - świetny występ czeskiego zespołu narodowego!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiego zespołu nie był za bardzo udany. Oczywiście polscy gracze byli w stanie awansować do fazy pucharowej, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Wielbiciele piłkarscy z Polski zgodnie uważali, iż zmiana na pozycji trenera jest wymagana. I między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem polskiego zespołu, a jego pierwszym ważnym rywalem była czeska drużyna narodowa. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, żeby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w kadrze Polski były pozytywne, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Czeska reprezentacja narodowa bowiem dała radę zdobyć dwie bramki już po 3 minutach meczu. Był to istny szok zarówno dla graczy, jak i kibiców zebranych na trybunach w Pradze. Gracze zespołu Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych zawodników od początku spotkania i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. Kadra narodowa Polski prezentowała się trochę lepiej w drugiej odsłonie tego spotkania, jednak to czescy zawodnicy strzelili bramkę numer trzy. Zdobywcą gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta Jan. Zawodnicy polskiej narodowej kadry udało im się zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Należy mieć na uwadze to, iż ten pojedynek w wykonaniu drużyny polskiej był fatalny. Trener z Portugalii Santos z całą pewnością nie tak debiut w polskim zespole narodowym. W drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych polska drużyna narodowa mierzyć się będzie z narodową reprezentacją Albanii. Bez wątpienia w tym starciu narodowa drużyna Polski musi zgarnąć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy